Loading…

Deputeti i PDK’së shihet në protestën kundër shtrenjtimit të rrymës

  • 29/01/2022 | 14:25

Deputeti i PDK’së shihet në protestën kundër shtrenjtimit të rrymës

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Hisen Berisha si dhe anëtarja e kësaj partie Besa Ismaili janë parë në protesën e organizuar nga PSD, shkruan Gazeta Metro.


Ndonëse u tha se akterë të tjerë të opozitës nuk do të jenë pjesëmarrës në protestën e PSD-së, në të njëjtën janë parë disa anëtarë të PDK-së.

Aty është deputeti i kësaj partie, Hisen Berisha, si dhe anëtarja, Besa Ismaili.

Aktualisht, protestuesit janë nisur drejt objektit të Qeverisë.

Ata po brohorasin “poshtë qeveria” dhe “Albin mashtruesi”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë