Loading…

Deputeti i Nismës, nxënës i Edita Tahirit

  • 23/12/2016 | 20:06

Deputeti i Nismës, nxënës i Edita Tahirit

Gjatë fjalimit në Kuvendin e Kosovës, për çështjen e murit në Veri, Minsitrja për Dialog, Edita Tahiri ka zbuluar se e ka pasur nxënës deputetin e Nismës, Zafir Berisha.

Gjërsa Tahiri fliste për murin në veri të Mitrovicës, ishte Zafir Berisha që ndërpreu fjalimin.

“Zafë prit, prit se të kam pasur nxënës”, tha Tahiri./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë