Loading…

Deputeti i LDK’së thotë se dështimi i Kosovës në INTERPOL është fundi i Qeverisë Haradinaj

  • 20/11/2018 | 11:26

Deputeti i LDK’së thotë se dështimi i Kosovës në INTERPOL është fundi i Qeverisë Haradinaj

Deputeti i LDK’së, Arben Gashi, ka reaguar pas dështimit të shtetit të Kosovës që të anëtarësohet në organizatën ndërkombëtare në INTERPOL.

Gashi nëpërmjet Facebook’ut ka shkruar se ky dështim i Kosovës për anëtarësim në INTERPOL është fundi i Qeverisë Haradinaj, njofton gazetametro.net.

Sipas tij tani Kosova nuk mund ta durojë këtë lloj Qeverisje as edhe një ditë më shumë dhe tani është koha e fundit që vendi të shkojë sa më parë të shkojë në zgjedhje.

Postimi i plotë i Gashit:

Deshtimi per anetaresim ne Interpol, eshte fundi i kesaj qeverie.
Kosova nuk mund te duroj kete lloj qeverisje as edhe nje dite me tutje.

Koordinim nacional per vizat duhet urgjent, LDK duhet te prije kete proces.

Zgjedhje tash!./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë