Loading…

Deputeti i LDK’së për Haradinajn: I padijshëm, i pangijshëm…|FOTO

  • 25/08/2018 | 14:08

Deputeti i LDK’së për Haradinajn: I padijshëm, i pangijshëm…|FOTO

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli ka drejtuar akuza të rënda ndaj kryeministrit Ramush Haradinaj.


Avdyli, i cili ka publikuar edhe një grafikon ku shihen pagat e kryeministrave të rajonit, e ku prin shefi i qeverisë kosovare, tha se Haradinaj është i pangoshëm dhe i paditur.

Sipas Avdylit, Haradinaj pos që mund të na falimentoj, mund të na lë edhe pa vatan.

Shkrimi i plotë:

I padijshëm ,i pangijshëm.

KM e përfitues i pagës së invalidit, ky ta falimenton Microsfotin e leje Kosovën.

Miliona në paga e mëditje të klienteles së tij e fshatrat mbetën pa rini.

Gegnishte: “Syni i untë e fyti gjan të lan pa din e iman ” e shtoja ketu lirisht edhe pa vatan.

Kjo është fotoja që e ka postuar Avdyli:

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë