Loading…

Deputetët e Vetëvendosjes injorojnë himnin e Kosovës

  • 24/02/2017 | 17:28

Deputetët e Vetëvendosjes injorojnë himnin e Kosovës

Kreu i Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe deputetja e kësaj partie, Donika Kadaj Bujupi kanë injoruar himnin e Kosovës.


Që të dy nuk u ngritën në këmbë përderisa të tjerët shihet se kanë bërë një gjë të tillë.

Ymeri dhe Kadaj – Bujupi, ishin të ftuar në Konventën e IV-të të Aleancës Kosova e Re.

Po ndryshe kanë vepruar kur ka nisur të dëgjohet himni kombëtar. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë