Loading…

Deputetët e Parlamentit Noka e Braçe, sherr në parlament

  • 16/02/2017 | 14:05

Deputetët e Parlamentit Noka e Braçe, sherr në parlament

Sherr dhe tensione në Parlamentin e Shqipërisë.


Teksa ish ­kryeministri Sali Berisha po fliste në foltoren e Kuvendit, deputeti demokrat Flamur Noka është çuar nga vendi i tij dhe ka shkuar në tryezën e Erjon Braçen duke e qëlluar me kartonin e votimit.

Berisha fliste nga foltorja dhe po replikonte me Milena Hariton, ndërkohë që Flamur Noka i ka kërkuar ministres që të mos e ndërpresë Berishën.

Nga ana tjetër e sallës, Brace i është drejtuar Nokës me fjalë të ndyta. Kaq ka mjaftuar që Noka të çohet nga karrigia dhe ta qëllojë me kartonin e votimit Braçen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë