Loading…

Deputetët e AAK’së dhe Nismës lëshojnë sallën e Kuvendit

  • 01/12/2016 | 11:26

Deputetët e AAK’së dhe Nismës lëshojnë sallën e Kuvendit
  Pas miratimit të Projektligjit për ratifikimin e Marrëveshjes financiare për IPA 2015 ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian, deputetët e AAK-së dhe Nismës, kanë lëshuar sallën e Kuvendit.

Deputetët në fjalë kanë lëshuar sallën , ku edhe pritet të bëhet zgjedhja e dy antareve të Bordit të RTK-së.

Pas miratimit të Projektligjit për ratifikimin e Marrëveshjes financiare për IPA 2015 ndërmjet Kosovës dhe Bashkimit Evropian, deputetët e AAK-së dhe Nismës, kanë lëshuar sallën e Kuvendit.

Ata kanë lëshuar sallën, ku edhe pritet të bëhet zgjedhja e dy antareve të Bordit të RTK-së.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë