Loading…

Deputetës së PDK’së i përkeqësohet gjendja shëndetësore, dërgohet për në spital

  • 04/09/2018 | 10:41

Deputetës së PDK’së i përkeqësohet gjendja shëndetësore, dërgohet për në spital

Deputetes së Kuvendit të Kosovës, Mexhide Mjaku-Topalli, iu është keqësuar gjendja shëndetësore pak para nisjes së seancës së jashtëzakonshme.


Ajo është nxituar për në spital por shumë shpejt ka rimarr veten dhe është rikthyer në holl të Kuvendit.

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, më herët ka thënë se seanca e Kuvendit ka filluar me vonesë për shkak të gjendjes së deputetes.

“Një deputete ka pasur probleme shëndetësore. Dhe dy deputetë tjerë e kanë shoqëruar”, ka thënë Veseli.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë