Loading…

Deputet i Shqipërisë infektohet me koronavirus

  • 27/03/2020 | 15:33

Deputet i Shqipërisë infektohet me koronavirus

Deputeti i PD-së në Kuvendin e Shqipërisë, Adriatik Alimadhi, ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur ai vetë në Facebook.

“Informoj njerëzit e mi të dashur që ndihem më i lehtësuar nga gjendja fillestare, jam mirë me shëndetin”, shkruan ai.

Ai ka postuar një fotografi, ku ka përshkruar hapat të cilët i ka marrë pasi është konfirmuar me koronavirus.

Alimadhi tutje ka njoftuar se e infektuar është edhe gruaja e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë