Loading…

Depërtohet shtetasja e Shqipërisë, kreu marrëdhënie seksuale në këmbim të parave me një pejan

  • 14/05/2022 | 08:28

Depërtohet shtetasja e Shqipërisë, kreu marrëdhënie seksuale në këmbim të parave me një pejan

Një femër shtetase e Shqipërisë është depërtuar dje nga Kosova, pasi që e njëjta ka kryer marrëdhënie seksuale me një kosovar në këmbim të parave, shkruan Gazeta Metro.


Me datë 12 maj në rrugën At Shtjefën Gjeqovi, në Pejë, janë në arrestuar dy të dyshuar, një  femër shtetase e Shqipërisë dhe mashkull  kosovar pasi që të njëjtit  nën këmbim të parave kanë kryer marrëdhënie seksuale.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në gjykatë ndërsa e dyshuara pasi që ka masë ndalese për hyrje në Republikën e Kosovës është depërtuar në Republikën e Shqipërisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë