Loading…

Dëmtohet nga qytetarë të pandërgjegjshëm varri i heroit Azem Galica

  • 31/07/2019 | 20:42

Dëmtohet nga qytetarë të pandërgjegjshëm varri i heroit Azem Galica

Është dëmtuar varri i heroit kombëtar Azem Galica, nga disa qytetarë të pandërgjegjshëm, shkruan Gazeta Metro.


Në disa fotografi të publikuara nga gazetari Besart Galica shihet se është dëmtuar guri i varrit të Azem Galicës.

“Nga njerëz të pandërgjegjshëm, krijesa të poshtëra e kanë dëmtuar varrin e heroit të kombit Azem Galicës”, ka shkruar Besart Galica.

Kujtojmë, që heroi Azem Galica është i varrosur në Galicë të Vushtrisë./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë