Loading…

Dëmtohen qëllimshëm varrezat e dëshmorëve në Pejë

  • 08/05/2017 | 12:15

Dëmtohen qëllimshëm varrezat e dëshmorëve në Pejë

Një person nga Radavci i Pejës ka raportuar në Polici se të dyshuar të panjohur në pllakën përkujtimore të dëshmorëve ia kanë dëmtuar me ngjyrë fotografinë dhe emrin e vëllait të tij.


Lidhur me rastin është njoftuar prokurori, njofton kp, përcjell gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë