Loading…

Demolohet një objekt afër hotelit të rrënuar për ta shpëtuar personin nën rrënoja

  • 22/04/2019 | 18:55

Demolohet një objekt afër hotelit të rrënuar për ta shpëtuar personin nën rrënoja

Fillon demolimi i një objekti afër ish hotel Adriatikut për të arritur tek personi që ka mbetur nën gërmadha, transmeton Gazeta Metro.


Një pjesë e ish hotelit “Adriatiku” është shembur para pak minutash, ku për pasojë dyshohet se një person është zënë nga gërmadhat.

Në vendin e ngjarjes ndodhen Policia e Kosovës, zjarrfikësit, Drejtoria e Emergjencave, Drejtoria e Inspeksionit dhe Inspektorati i Punës.

Nga pamjet direkte që po i transmeton Veriu.info, shihet se ka filluar demolimi i një objekti afër ish hotel Adriatikut në mënyrë që të krijohet hapësirë për të depërtuar dhe të arrihet tek personi që dyshohet se është zënë nga gërmadhat. /gazetametro.net

https://www.facebook.com/Veriuinfo/videos/457630351703707/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë