Loading…

Demi Rose tundon rrjetin me poza provokuese në të brendshme të zeza

  • 04/09/2021 | 22:38

Demi Rose tundon rrjetin me poza provokuese në të brendshme të zeza

Demi Rose ka treguar asetet e bujshme.


Modelja amerikane nuk e ka ndërmend të ndalet thuajse çdo ditë ajo rifreskon instagramin e saj me foto e poza provokuese, shkruan lajmi.net.

Ajo mori famë pikërisht për shkak të linjave trupore të cilat nuk heziton ti tregojë për ndjekësit e saj që presin me padurim paraqitje të tilla nga ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Së fundmi Demi ka ardhur me disa poza në ballkon ku ka treguar pasuritë trupore në të brendshmet e zeza.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Padyshim se këto poza u mirëpritën nga ndjekësit të cilët nuk i kursyen fjalët më të bukura drejt bukuroshes amerikane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë