Loading…

Demi Rose trondit internetin

  • 26/05/2022 | 09:22

Demi Rose trondit internetin

Demi Rose ka “tronditur” rrjetin me postimin e fundit.


Me dy poza tejet joshëse ekspozoi të pasmet bombastike si dhe gjoksin gjigant në bikine të bardha.

Këto imazhe i realizoj në një fushë tenisi..

“Praktika e bën të përsosur!”, ishte mbishkrimi i postimit i cili mori mbi 314 mijë pëlqime si dhe afër 3 mijë komente.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi 🌹 (@demirose)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë