Loading…

Demi Rose nuk kursehet, ekspozon të pasmet

  • 28/10/2021 | 16:54

Demi Rose nuk kursehet, ekspozon të pasmet

Demi Rose po vazhdon të jetë një nga femrat më seksi të Instagramit.


Ajo ka hedhur fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një fustan të bardh të shkurtë, që s’ia mbulonin as të pasmet.

E tillë, Demi dukej shumë seksi.

Në fakt, kësaj radhe bukuroshja britanike u paraqit më e veshur se herët tjera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Rose (@demirose)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë