Loading…

Demi Rose nuk duron më: Pozon gjysmë e zhveshur, mbulon gjoksin vetëm me duar

  • 29/09/2020 | 16:27

Demi Rose nuk duron më: Pozon gjysmë e zhveshur, mbulon gjoksin vetëm me duar

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat të shpeshta janë rastet kur provokon me ekspozim të formave trupore.


Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi, në të cilat shfaqet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme dhe nuk lë vend për imagjinatën.

Ajo pozoi me pamje nga deti, duke mbajtur vetëm një shami në trup, për t’ia mbuluar pjesët intime, ndërsa gjoksin e fshehu me duar.

Komentet për Demin ishin të shumta, ndërsa kjo paraqitje e tillë e modeles nuk ishte aspak befasi për fansat.

 

View this post on Instagram

 

Channelling my inner Demi-Goddess 🧡

A post shared by Demi 🌹 (@demirose) on


Bukuroshja së fundi ka udhëtuar për në Ibiza, ndërsa nuk kanë munguar fotosesionet me imazhe joshëse nga atje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë