Loading…

Demi Rose ‘mbulon’ pjesët intime të trupit me një pëlhurë transparente, josh fansat

  • 01/09/2021 | 10:10

Demi Rose ‘mbulon’ pjesët intime të trupit me një pëlhurë transparente, josh fansat

Demi Rose i ka lënë pak vend imagjinatës në postimin e saj të fundit në Instagram këtë mëngjes, duke ekspozuar asetet e saj të famshme në një video të re mbresëlënëse.


Demi Rose, 26 vjeçe, ka shfaqur një ekran të mrekullueshëm teksa shfaqte fizikun e saj sensacional, ndërsa kishte veshur një rroba banje të zeza të prera. Ajo shfaqi pamjen e saj në një video të re në historinë e saj në Instagram, raporton express.co.uk.

Tifozët mbetën duke shikuar figurën e bujshme të modeles ndërsa ajo u pa duke u larguar nga kamera me një pjesë të pasme të hapur.

Rroba banje u përpoq të përmbante pasuritë e saj dhe u komplimentua me një rrip të hollë ari ‘D’, dhe një sarong të zi të tejdukshëm.

Demi ishte gjithashtu e veshur me një byzylyk prej ari, si dhe një palë vathë të vegjël, duke i shtuar klasit shfaqjes së saj të guximshme.

Ndërsa largoheshin nga kamera, fansat u lanë duke shikuar derrierin e saj në palestër, falë detajeve të tangave të rrobave të saj të banjës.

Ajo u kthye pa mundim tek kamera me një buzëqeshje të vogël, ndërsa veshja e saj lëvizte nga era.

Në rrëfimin tjetër, fansat u mirëpritën me një shfaqje tërheqëse të syve.

Rroba banjo shfaq një siluetë seksi mbi gjoksin e saj, dhe gati sa nuk zbuloi shumë.

Busti i modeles u mbajt me rripa ngjyrë lëkure gati të padukshme.

Veshja e saj u komplimentua me buzëkuq të kuq dhe grim minimalist, duke i mbajtur sytë fort në kthesat e saj.

Flokët e famshëm të stilit Rapunzel të Demit u prenë prapa, duke i lënë valët të rrjedhin delikate poshtë shpinës së saj.

Ajo ndau përditësimet e saj me 17.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë