Loading…

Demi Rose hap arkivat, sjell imazhin ‘e nxehtë’ nga koha kur ishte në Indonezi

  • 05/06/2021 | 21:27

Demi Rose hap arkivat, sjell imazhin ‘e nxehtë’ nga koha kur ishte në Indonezi

Modelja ka vazhduar provokimet në rrjete sociale.


Demi Rose, cilësohet si një nga femrat më seksi dhe të komentuara në mediat rozë, shkruan lajmi.net.

Modelja njihet për format trupore fantastike duke joshur fansat e saj me postimet provokuese që bën.

Demi është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe sjell imazhe nga më të ndryshmet shpesh herë duke u shfaqur gjysmë e veshur dhe kështu ka vepruar së fundmi.

Ajo publikoi një imazh në bikini ku tha se asaj po i mungonte koha kur ishte duke vizituar ishullin e mahnitshëm të Indonezisë, Bali.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë