Loading…

Demarkacioni në Kuvend, Policia ‘blindon’ Qeverinë

  • 08/05/2017 | 10:07

Demarkacioni në Kuvend, Policia ‘blindon’ Qeverinë

Procedimi i demarkacionit në Kuvend po shihet si mundësi për eskalimin e situatës. Andaj, Policia e Kosovës, është mobilizuar për të mbajtur gjendjen nën kontroll.


Siç shihet në fotografitë e realizuara nga Ekonomia Online forca të shtuara të Policisë tashmë kanë zbarkuar para Qeverisë.

Deri më tani, demarkacioni me Malin e Zi ka shkaktuar disa protesta të opozitës në rrugë dhe brenda sallës së Kuvendit. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë