Loading…

Demaliaj – VV’së: Të gjithë ju e keni një CD të njejtë në kokë

  • 02/10/2017 | 12:54

Demaliaj – VV’së: Të gjithë ju e keni një CD të njejtë në kokë

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Shkumbin Demaliaj ka shpërthyer në Kuvend duke akuzuar partitë opozitare sidomos Lëvizjen Vetëvendosje se po i shkelin parimet e tyre.


Ai u ka thënë atyre se krejt partia e kanë mundur kryetarin e Vetëvendosjes Visar Ymeri.

Demaliaj duke iu drejtuar deputetit Albin Kurti i tha se ata janë të gjithë njëjtë mendojnë.

“Ju keni CD-në e njëjtë në kokë”, u tha Demaliaj deputetëve të VV-së duke shtuar se “nuk janë alienë”.

Demaliaj tha se më 22 tetor AAK dhe partnerët e koalicionit do t’i fitojnë shumicën e komunave ndërsa VV-ja, nuk do të fitojë asnjë komunë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë