Loading…

Demaliaj: Disa deputetë që as Counter Strike s’dinë të luajnë, flasin për UÇK’në

  • 30/10/2018 | 21:34

Demaliaj: Disa deputetë që as Counter Strike s’dinë të luajnë, flasin për UÇK’në

Depueti i AAK’së, Shkumbin Demaliaj, ka akuzuar kolegët e tij të opozitës, se po e përdorin çështjen e veteranëve për vota.


Ai ka thënë se është ligji, dhe e gjithë problematika e veteranëve do të duhet të trajtohet nga drejtësia, pa u përdorur politikisht.

Demaliaj në Presing në T7, duke përmendur emrin e deputetit të LDK’së, Lumir Abdixhiku, ka thënë se, disa deputetë të Kuvendit të Kosovës, që nuk dinë të luajnë as Counter Strike, është jo korrekte të flasin për luftën e UÇK’së.

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë