Loading…

Demaçi merr çelësin e Tiranës

  • 28/11/2016 | 12:15

Demaçi merr çelësin e Tiranës

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj i ka dhuruar çelësin e kryeqytetit shqiptar veprimtarit politik Adem Demaçi.

Veliaj ia ka dorëzuar Demaçit këtë çelës që për simbolikë ka në një mënyrë ftesën  dhe mikëpritjen për të hyrë në qytet.

‘’Ju bëjmë thirrje të mos na harroni kurrë, do të jemi gjithmonë aty ku kemi lind de ku kemi qenë’’, tha Demaçi ndër tjerash pasi mori çelëssn e Tiranës./gazetametro.net

adem-demaqi-1

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë