Loading…

Delawie: Transparenca e numërimit të votave, esencial për zgjedhjet

  • 11/06/2017 | 19:36

Delawie: Transparenca e numërimit të votave, esencial për zgjedhjet

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Greg Delawie ka thënë se transparenca e numërimit të votave është e rëndësishme për kredibilitetin e zgjedhjeve në Kosovë.


Ai këtë koment e ka bërë para disa minutash në llogarinë e tij në rrjetin Twitter.

“Ekipi im dhe unë jemi duke vëzhguar numërimin e votave në gjithë Kosovën, sepse transparenca e numërimit është esenciale për kredibilitetin e zgjedhjeve”, ka thënë ai. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë