Loading…

Delawie në takim me Haradinajn

  • 10/07/2017 | 11:35

Delawie në takim me Haradinajn

Ambasadori amerikan Gred Delawie në këto momente ndodhet në selinë e AAK-së.


Siç raporton gazetari i KosovaPress Greg Delawie ka zhvilluar një takim me kryetarin e AAK-së Ramush Haradinaj.

Pas takimit as Delawie as Haradinaj nuk janë prononcuar për media. Pas takimit me ambasadorin amerikan do të mblidhet Kryesia e AAK-së.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]azetametro.net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë