Loading…

Del video e re, huliganët duke e bartur Ziadin Selën për të vdekur

  • 03/05/2017 | 20:38

Del video e re, huliganët duke e bartur Ziadin Selën për të vdekur

Janë publikuar pamje të reja, ku deputeti shqiptar i Kuvendit të Maqedonisë, Ziadin Sela, shihet duke u bartur nga huliganë maqedonas. 


Sela i rrahur për vdekje, shihet teksa bartet nga përkrahësit e VMRO-DPMNE’së, të cilët nuk shprehin fare shqetësim për atë që kishin bërë, transmeton gazetametro.net.

Kryetari i LR-PDSH’së, kishte pësuar më së keqi në ditën kur Kuvendi i Maqedonisë, zgjodhi për kryetar, shqiptarin Talat Xhaferi, pjesë e koalicionit të partive shqiptare me LSDM’në e Zoran Zaevit, i cili gjithashtu ishte përgjakur nga sulmi i grupeve protestuese anti-shqiptare. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë