Loading…

Del traileri i ri i filmit ‘Planet of the Apes'(Video)

  • 09/12/2016 | 23:47

Del traileri i ri i filmit ‘Planet of the Apes'(Video)

Në vitin 2017,  adhuruesit e filmave, do të mund ta shikojnë pjesën e tretë të filmit  ‘Planeti i Majmunëve’.

Në serinë e fundit,  gjejmë Cezarin, udhëheqës i majmunëve, thellë në një betejë dy vjeçare me njerëzit. Ky film gjen aktorin Woody Harrelson duke luajtur rolin e një koloneli negativ, i cili përpiqet për t’i shkatërruar të gjithë majmunët.

Viti 2014, për “Dawn of the Planet of the Apes” ishte filmi më fitimprurës nga “Planeti i Majmunëve”, i cili solli përfitime me më shumë se 700 milionë dollarë në mbarë botën, transmeton gazetametro.

Kështu 20th Century Fox dhe “Dawn”, drejtori Matt Reeves kishte një sfidë të madhe me filmin e ardhshëm, ” War for the Planet of the Apes “.

Filmi do të shfaqet nëpër kinematë botërore me 14 korrik  2017./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë