Loading…

Del kundër murit në Veri

  • 16/12/2016 | 16:13

Del kundër murit në Veri

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie, ka kundërshtuar  ndërtimin e murit në Veri.

Në një postim në rrjetin social  Twitter, ai ka thënë se  “ndërtimi i murit nuk i bën bashkë njerëzit në Kosovë. E ardhmja duhet të përfshijë lirinë e lëvizjes, marrëdhënie më të mira dhe integrim”./gazetametro.net

greg_1481900618-5495871

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë