Loading…

Del fotoja e parë, Dortmundit i vjen supertransferi

  • 23/06/2022 | 15:51

Del fotoja e parë, Dortmundit i vjen supertransferi

Në Gjermani ka arritur sot pasardhësi i Erling Haaland te Borusia Dortmundi.


Sebastian Haller do t’i nënshtrohet testeve mjekësore dhe do të prezantohet si transfer i skuadrës së madhe gjermane.

Sulmuesi i Ajaxit do t’i kushtojë 35 milionë euro Dortmundit.

Haller ka shkëlqyer në Holandë dhe Ligën e Kampionëve me Ajaxin duke marrë vëmendjen e shumë skuadrave të mëdha evropiane.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë