Loading…

Deda e Kusari prezantojnë partinë e tyre të re

  • 02/02/2017 | 19:50

Deda e Kusari prezantojnë partinë e tyre të re

Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila dhe deputeti i Parlamentit të Kosovës, Ilir Deda, do të bëjnë publikisht prezantimin e subjektit më të ri politik në Kosovë, me emërtimin ‘Alternativa’.


Autori i emisionit Rubikon të KTV’së e ka paralajmëruar këtë, duke bërë të ditur se të dy politikanët janë të ftuar në emisionin që ai drejton, të enjten prej orës 20:00.

Për formimin e këtij subjekti kishte pasur bisedime të shumta dhe ishin përmendur edhe emra të tjerë nga skena politike dhe publike si Vjosa Osmani, Atifete Jahjaga, Dastid Pallaska e Lumir Abdixhiku.

Gazeta Metro do t’u sjell informacionet e fundit nga ky prezantim./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë