Loading…

Deçani sot mban grevë për lirimin e Haradinajt

  • 26/01/2017 | 08:52

Deçani sot mban grevë për lirimin e Haradinajt

Punëtorët e administratës së Komunës së Deçanit sot mbajnë grevë me moton “Ramush Haradinaj është Kosova !”.

Greva mbahet nga ora 11:00 deri në ora 12:00.

Ndryshe, ish kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj është ndaluar në Francë më 4 janar me një urdhër arrest të Serbisë. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë