Loading…

Deçani mban mbledhje të jashtëzakonshme për lirimin e Haradinajt

  • 09/01/2017 | 09:01

Deçani mban mbledhje të jashtëzakonshme për lirimin e Haradinajt

Asambleja Komunale në Deçan mban sot mbledhje të jashtëzakonshme me kërkesë për lirimin e menjëhershëm të ish-kryeministrit të Kosovës, liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj.


Kështu është bërë e ditur në një njoftim për media të Komunës së Deçanit. Ku tregohet se mbledhja e jashtëzakonshme do kërkojë lirimin e menjëhershëm të ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj, transmeton gazetametro.net

I pari i AAK-së Ramush Haradinaj, u arrestua të mërkurën e kaluar nga policia franceze me një urdhërarrest të Serbisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë