Loading…

Deçan: Vdes një person në mes të rrugës duke punuar

  • 09/12/2018 | 14:19

Deçan: Vdes një person në mes të rrugës duke punuar

Një mashkull kosovar ka humbur ndjenjat dhe ka rënë në rrugë teksa punonte në Deçan.

Policia e ka konfirmuar rastin, duke bërë të ditur se është në hetim të rrethanave të vdekjes, shkruan gazetametro.net.

Siç mësohet, vdekja e personit ishte konstatuar nga ekipi mjekësor pasi ishte dërguar në Spital.

“Viktima mashkull K/Shqiptar, gjersa ishte duke punuar, papritmas ka humbur ndjenjat dhe është rrëzuar në rrugë. Viktima është dërguar në spitalin rajonal dhe nga ekipi mjekësor është konstatuar se i njëjti nuk ka shenja jete”, thonë Policia.

Ndryshe, me urdhër të prokurorit trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni mortore./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë