Loading…

Debutimi i parë i Mr.Bean

  • 14/11/2016 | 16:55

Debutimi i parë i Mr.Bean

Para se të bëhej i famshem, Mr.Bean mori pjesë në një audicion të rendsishem komedie, pa e ditur se ishte një auditor francez, dhe të gjithë pjesmarresit bënin humor në gjuhën franceze.

Kur doli para publikut, Mr.Bean nuk dinte asnje fjalë frangjisht, por mimika e tij dhe mënyra si e trajtoj një histori pa fjalë, bëri që publiku të ngrihej në këmbë dhe ta duartrokiste gjatë. Ky ishte debutimi i pare i tij./ gazetametro.net

mr_bean

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë