Loading…

Debati i Arjolës me Antonelën për një palë ‘brekë’, kjo e fundit i kthehet ashpër: Paske zemrën e zezë si e paske fustanin e zi sonte

  • 30/11/2021 | 22:04

Debati i Arjolës me Antonelën për një palë ‘brekë’, kjo e fundit i kthehet ashpër: Paske zemrën e zezë si e paske fustanin e zi sonte

Antonela dhe Arjola janë dy banorët që kanë pasur debate shumë të fortë me njëra tjetrën.


Ato po vazhdojnë të debatojnë edhe tani në transmetim live.

Arjola madje u përlot duke ia shpjeguar Antonelës për fjalën që ajo ia kishte thënë për nënës e saj. Arjola u shprehë se ajo është nënë vet dhe nuk e ofendon askënd.

Ndërkohë ato edhe debatuan edhe për një palë ‘brekë’ të Antonelës të cilar si duket Arjola ia paska tharë Antonelës.

Ato nuk po gjejnë paqe mes vete as në studio, madje Antonela iu shprehë ashpër Arjolës duke i thënë se e paske ‘zemrën e zezë si e paske fustanin e zi sonte’.

Në debatë u përfshinë edhe Valoni me Sabianin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë