Loading…

Debat mes komandantëve: ‘Kobra’ i përgjigjet Qunit

  • 11/05/2017 | 12:48

Debat mes komandantëve: ‘Kobra’ i përgjigjet Qunit

Gjatë debatit të djeshëm në parlament, pati një përplasje mes ish komandantit të luftës në Koshares, tash deputet i LDK-së, Anton Qunit si dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veselit.


Quni, duke ju drejtuar Veselit, ka thënë se Veseli e Thaçi janë arsyeja që ai është në politikë, dhe se nuk do të tërhiqet derisa t’i shoh të dytë prapa grilave.

Këtij debati i është bashkuar edhe një tjetër ish komandat i luftës së Koshares, Naser Vllasi i njohur si komandant “Kobra”, ka reaguar ndaj Qunit, duke thënë se Quni u rreshtua me LDK’në jo për t’i ndihmuar shtetit,  por për përfitime materiale dhe për t’i rehatuar familjarët  e tij, përcjell gazetametro.net

Gjeni të plotë reagimin e Nazim Vllasit, i njohur si “Kobra”:


Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë