Loading…

‘Deadwood’, seriali i famshëm kthehet në film, publikohet traileri

  • 25/03/2019 | 11:55

‘Deadwood’, seriali i famshëm kthehet në film, publikohet traileri

Është publikuar traileri i ri për vazhdimin e serialit kult “Deadwood”, i cili ka pushtuar shikuesit nga i tërë planeti, transmeton Gazeta Metro.

Seriali ka pasur tre seonë dhe ka zgjatur nga viti 2004 deri më 2006.

Tash kthehet më 31 maj në formë të filmit të metrazhit të gjatë. Ngjarja është vendosur dhjetë vite pas fundit të serialit.

/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë