Loading…

DEA amerikane kryen operacion në Kosovë (Video)

  • 29/06/2017 | 11:47

DEA amerikane kryen operacion në Kosovë (Video)

Dea Amerikane rrallë herë mund të shihet në Kosovë, por kur një gjë e tillë ndodhë atëherë padyshim që bëhet fjalë për një operacion serioz kundër narkotikëve.


E një gjë e tillë ndodhi në Klinë, kur Agjencia më e fortë e Anti Drogës në botë, bashkë me Policinë e Kosovës i arrestuan 4 persona.

Derisa një aksion tjetër i njëjtë u zhvillua edhe në SHBA, ku në pranga u vunë edhe 6 persona të tjerë.

Video e arrestimit i takon një aksioni të kryer në Amerikë, sepse për rastin në Kosovë Prokurori ka urdhëruar ndaljen e kamerave për marketin Nora në Klinë- në oborrin e të cilit u krye arrestimi.

Lexo edhe Arrestohen 10 persona nga Policia e Kosovës dhe DEA amerikane. 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë