Loading…

Daut Haradinaj: Zjarrfikësit janë heronjtë e paqes, do t’i trajtojmë me dinjitet

  • 26/08/2021 | 22:36

Daut Haradinaj: Zjarrfikësit janë heronjtë e paqes, do t’i trajtojmë me dinjitet

Kandidati për kryetar të komunës së Prishtinës nga radhët e AAK-së Daut Haradinaj ka vizituar Brigadën e Zjarrëfiksëve në Prishtinë.


Ai u njoftua nga afër me problemet që përballen çdo ditë ata.

Haradinaj theksoi se zjarrfikësit duhet ta kenë respektin e merituar, e ku sipas tij, gjatë qeverisjes së tij ata do ta kenë trajtimin e dinjitetshëm.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë