Loading…

Daut Haradinaj: Prioritet i yni është subvencionimi i bizneseve të vogla në Prishtinë 

  • 02/09/2021 | 15:06

Daut Haradinaj: Prioritet i yni është subvencionimi i bizneseve të vogla në Prishtinë 

Kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj ka vazhduar me shpalosjen e programit qeverisës për Kryeqytetin në sektorë të caktuar. 

Haradinaj sot ka thënë se një nga prioritetet e qeverisjes së ardhshme do të jetë subvencionimi i bizneseve të vogla.

“Prioritet i qeverisjes së ardhshme do të jetë subvencionimi i bizneseve të vogla të kryeqytetit”, ka shkruar Daut Haradinaj.

Më poshtë keni statusin e plotë të tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë