Loading…

Daut Haradinaj: Dhash gjak që të mos bëhen ndarje në vendin tonë (Video)

  • 06/06/2017 | 18:41

Daut Haradinaj: Dhash gjak që të mos bëhen ndarje në vendin tonë (Video)

Daut Haradinaj nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) ka thënë se në Kosovë janë krijuar shumë ndarje, për të cilat ka thënë se nuk do të lejojë të ndodhin më kurrë.


“Vendi ynë është ndarë në regjione e fe, në parti politike, në qytetarë me katunarë. Atë ndarje nuk e sjella unë, por dhashë gjak që mos të bëhet kështu. Unë, zani yt, ta jap fjalën që nuk do ndahemi më kurrë. Daut Haradinaj, #zaniyt”, ka shkruar Haradinaj në profilin e tij në Facebook. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë