Loading…

Dasmori i këtij viti është Ramush Haradinaj, deri më tash mori pjesë në 11 dasma

  • 09/08/2022 | 22:25

Dasmori i këtij viti është Ramush Haradinaj, deri më tash mori pjesë në 11 dasma

Lideri i AKK-së, Ramush Haradinaj duket se e ka pasur të ngjeshur agjendën me dasma këtë verë.


Që nga muaji qershor e deri më sot, Haradinaj, sipas fotografive të postuara në rrjetin e tij social Facebook, ka qenë mysafirë në 11 dasma.

Haradinaj duket se është një mysafir i respektuar, pasi ftohet shumë nëpër ahengje familjare.

Në secilin postim të tij ku shihej i fotografuar me çiftin, ai u uronte atyre jetë të gjatë së bashku.

Ai mund të cilësohet edhe si dasmori i këtij viti.

Sezonin e dasmave, Haradinaj e ka filluar më 23 qershor.

Më poshtë ju sjellim të gjitha fotografitë dhe publikimet që Haradinaj ka bërë nga këto dasma.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë