Loading…

Dasmë përrallore në Maldive: Martohet djali i Gilit dhe Ilir Beranit

  • 23/02/2022 | 10:57

Dasmë përrallore në Maldive: Martohet djali i Gilit dhe Ilir Beranit

Djali i këngëtares Gili, Robert Berani sot i ka dhënë fund beqarisë.


Ai ka zgjedhur datën 22.02.2022 ta kurorëzojë dashurinë e tij me martesë. Kjo u bë e ditur përmes disa fotografive të cilat janë postuar në rrjetet sociale.

Dasma përrallore është bërë në ishujt Maldive, një vend mjaft luksoz.+

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa

Më poshtë gjeni disa nga fotografitë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @herolinaa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë