Loading…

Dasma me fund aspak të lumtur: Mysafirët rrahen me grushta e shqelma, nuk mungojnë karriget

  • 07/02/2022 | 09:18

Dasma me fund aspak të lumtur: Mysafirët rrahen me grushta e shqelma, nuk mungojnë karriget

Një ngjarje e pazakontë është regjistruar në Turqi.


Një dasmë në zonën e Sakarya mori pamjen e një fushëbeteje.

Kjo pas tensionit për shkak të bizhuterive të fejesës, betejë kjo e vazhduar dhe në rrjete sociale.

Të ndarë grupe grupe dasmorët nuk ngurruan të hidhnin në drejtim të njëri-tjetrit sasi të panumërta karrigesh.

Nusja dhe dhëndri pas qetësimit të ngjarjes u larguan nga zona me makinën e policisë.

Disa nga të plagosurit janë trajtuar nga ekipet mjekësore të rajonit ndërsa disa të tjerë janë dërguar për mjekim në spitalet e ndryshme të zonës përreth.

Imazhet e këtij momenti janë bërë virale në rrjet dhe në drejtim të saj kanë vërshuar mijëra reagime

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë