Loading…

Dashnorja e dhëndrit shfaqet në dasmë e veshur si nuse

  • 21/11/2016 | 10:50

Dashnorja e dhëndrit shfaqet në dasmë e veshur si nuse

Kjo nuse nuk do ta harrojë asnjëherë ditën e saj të dasmës, pasi pati një surprizë aspak të këndshme gjatë ceremonisë.

Në momentin që çifti do të vendoste unazat, në sallë hyri një grua e veshur njësoj si nusja.

Ajo ishte e dashura sekrete e dhëndrit dhe të gjithë e shohin me habi. Sipas “The Mirror”, transmeton Shekulli, gruaja e veshur me vello, por që nuk ishte nusja, ka thënë se dhëndri ishte një feminist.

Të pranishmit u munduan që ta largonin nga aty, por ajo ka vazhduar konfrontimin duke thënë se ajo duhej të martohej. Ndërkohë nusja dhe dhëndri qëndrojnë në heshtje.

Besohet se incidenti ka ndodhur në Ghana, por nuk dihet nëse nusja e vërtetë pranoi të martohet apo jo.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë