Loading…

Darka Meta-Rama, misteri i dy shisheve të verës që nuk u pinë (Video)

  • 04/04/2017 | 11:54

Darka Meta-Rama, misteri i dy shisheve të verës që nuk u pinë (Video)

Ditën e djeshme, kryeministri Rama dhe aleati i tij në qeveri, Ilir Meta patën një darkë pune që zgjati thuajse 4 orë, 4 vjet pas marrëveshjes së 1 prillit.


 

Darka u konsumua te “Pazari i Ri” dhe duket se dy partitë mund të kenë rënë dakord për një pjesëmarrje bashkë në zgjedhjet e qershorit.

Është folur shumë për këtë darkë, por ka edhe detaje që kanë shpëtuar. Në këtë vidoe shihet një prej truprojave që sjell dy shishe vere për darkën e dy aleatëve, që shoqëroheshin nga Veliaj dhe Vasili.

Por dy shishet e verës u larguan nga restoranti ashtu sikurse erdhën. Duket se darkuesit nuk e kanë pëlqyer verën, ose nuk kanë dashur ta teprojnë me pijen.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë