Loading…

Dardan Sejdiu tregon tri punët që Qeveria Kurti është dashur të kryej sot

  • 26/05/2022 | 15:17

Dardan Sejdiu tregon tri punët që Qeveria Kurti është dashur të kryej sot

Analisti politik Dardan Sejdiu, ka treguar se cilat janë tri punët që Qeveria Kurti është dashur të kryej sot, shkruan Gazeta Metro.


Sejdiu përmes një postimi në Facebook tha se janë tri punë të cilat Qeveria Kurti është dashur të kryej sot.

Sipas tij ato janë: Ligji për paga, ligji për sigurime pensionale dhe invalidore, dhe ligji për sigurime shëndetësore.

Postimi i plotë:

Tri punë është dashur të përmbyllen deri sot nga kjo qeveri:

1. Ligji për paga

2. Ligji për Sigurime Pensionale dhe Invalidore, dhe

3. Ligji për Sigurime Shëndetsore/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë