Loading…

Dardan Molliqaj përplaset me Policinë para qeverisë

  • 29/01/2022 | 14:31

Dardan Molliqaj përplaset me Policinë para qeverisë

Kryetari i PSD’së është parë duke u përleshur me policinë që gjenden para objektit të Qeverisë së Kosovës, shkruan Gazeta Metro.


Kjo pasi policia nuk po i lejon drejtuesit e PSD-së t’u drejtohen protestusve.

Protestuesit i janë afruar kordonit policor që gjendet para objektit të qeverisë.

Më poshtë keni fotografitë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë