Loading…

Dalin rezultatet: Këta janë kandidatët e ftuar për testin psikologjik në Polici

  • 26/07/2019 | 19:42

Dalin rezultatet: Këta janë kandidatët e ftuar për testin psikologjik në Polici

Policia e Kosovës sot ka publikuar listën e kandidatëve që duhet paraqiten për testin psikologjik.

Në një postim në Facebook ata kanë publikuar edhe gjërat e nevojshme që duhet t’i kenë me vete, shkruan Indeksonline.

Kandidatët që e kalojnë me sukses testin psikologjik do të njoftohen brenda ditës.

Për më shumë shikojeni postimin e policisë edhe linkun e listës së kandidatëve:

Data e publikimit 26.07.2019
NJOFTIM: Ftesë për test psikologjik
Bashkangjitur e gjeni listën me datën mbajtjes së testimit psikologjik.

Testi Psikologjik vazhdon sipas orarit në listën e bashkangjitur.

Kandidatët e ftuar për test psikologjik duhet të paraqiten me datën e caktuar në orar nga ora 08:30 në Klinikën e autorizuar të PK-së ”Aloka” (që gjendet në Veternik – rruga magjistrale për
Ferizaj).

Kandidatët me vete duhet të kenë:
 Letërnjoftimin ose pasaportën valide
 Një laps kimik.

Vetëm kandidatët që përfundojnë me sukses testimin psikologjik do të informohen të njëjtën ditë nga zyrtari përgjegjës për datën dhe kohën e mbajtjes së kontrollimit mjekësorë.

Linku për shkarkim të listës :

Klikoni këtu për të parë listën

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë