Loading…

Dalin pamjet: Rrahje masive në Vranjevc, të përfshira edhe disa vajza

  • 05/08/2019 | 22:35

Dalin pamjet: Rrahje masive në Vranjevc, të përfshira edhe disa vajza

Pak minuta më parë raportuam për një rrahje masive në Vranjevc, ku të përfshira kishte edhe femra.


Indeksonline ka arritur të siguroj pamje të reja nga kjo rrahje.

Në videon shihet se si dy persona ikin nga një grup tjetër.

Për më shumë shikojeni pamjet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë